یه نفر هست , کنار من می شینه هر روز .

کلا آدم خوب و مهربونیه :))

چهارشنبه , به طرز عجیبی خوشحال بود :))

یه وضعی اصن . :))

فرض کن یه آدمی که همیشه یه چیز کوچیک می گفتی برمی گشت می گفت چی شده , یه چیزی می گفتی و نگاه می کردی می دیدی طرف اصن تو یه دنیای دیگست و به شدت خوشحاله از اینکه تو اون دنیاست :)) بعد چند ثانیه بعد می فهمید و می گفت چی ؟ :))

جذاب بود واقعا

تقریبا یادم نیست آخرین باری رو که یه نفر رو این قدر خوشحال دیدم :))

--------------

توی همین ذهنیت ها هم , یکی از اساتید دیروز جوین شده بود تلگرام , و من فقط به خاطرات داشتم نگاه می کردم و لبخند می زدم :))

انگار همین دیروز بود D:

قراره بهش زنگ بزنم امروز :))

-------------

دیگه اینکه , بعضی مواقع ممکنه یه سری آدم رو ببینیم که واقعا یه جذابیت های خیلی زیادی دارن 

مخصوصا تفکر بیشتر مورد بحثه اینجا :)) یا حتی رفتار 

در حدی که شاید با خودم بعضی مواقع فکر کردم که حاضرم چه قدر از عمرم رو بدم برای اینکه یه چیزایی رو بفهمم :)) مثلا چی شده که فلانی اینجوریه ؟ 

ولی خوب بازم از اون چیزاییه که ممکن نیست :))

اوج کاری که می تونی کنی اینه که توی همین ارتباطی که باهاشون داری , سعی کنی یه چیزی بفهمی و در کنارش از وقت گذروندن باهاشون لذت ببری و حتی اگر شد سعی کنی خودت هم مفید باشی :))

---------

برای تک تک اتفاقات بد , می شه هر چی که می خوایم حرف بزنیم . دیلش چی بوده , چی کار کنیم اتفاق نیفته دیگه ؟ و .

ولی لطفا , زیاد با من در مورد اتفاقات خوب حرف نزنیم :)) من واقعا نه می دونم چی شده , و چرا . و چه جوری :)) 

کلا خوبه که به خصوص , در مورد این بحث بشه که چه کارایی واقعا با من بوده و چه کارایی با من نبوده :))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجرم فراری خبر فوری شعروغزل پيشرو دانلود آهنگ | دانلود جدیدترین آهنگ ها نوزاد لند Rickey تایپ صوتی چرا دختر ها از عروسک خوششان می آید فیلم سریال